Rok Forum-Maniak

Codzienne życie forum
Awatar użytkownika
Cross
Administrator
Posty: 3087
Rejestracja: 26 wrz 2022, 17:59
Płeć:

Rok Forum-Maniak

Post autor: Cross »

Witajcie.

Zbliża się pomału pierwsza rocznica otwarcia naszego forum.
Z tej okazji zostanie wprowadzonych trochę poprawek, pojawi się kilka nowych rzeczy.
Ale o tym wkrótce.
Najpierw mam pytanie. Jeśli czegoś wam brakuje na forum, albo uważacie że pewne rzeczy mogły by się na forum przydać to dajcie znać.
Napiszcie albo pod postem albo w prywatnej wiadomości prosto do mnie. Postaramy się coś zrealizować jeszcze przed naszym małym jubileuszem :D
Awatar użytkownika
Cross
Administrator
Posty: 3087
Rejestracja: 26 wrz 2022, 17:59
Płeć:

Re: Rok Forum-Maniak

Post autor: Cross »

To teraz trochę ogłoszeń. Jak wiecie 1 pazdziernika nasze forum obchodzić będzie roczek. Tak to już rok jak przenieśliśmy się na zupełnie nowe forum po problemach z pierwszym. Z tej okazji chcemy podnieść trochę rangę Forum-Maniak. Jako że pierwotnym zamysłem było to, żeby to było forum Wielotematyczne i nic w tej kwestii się nie zmienia. Mamy bardzo fajnie rozwinięty dział muzyczny, dzięki ekipie interesującej się muzyką. Wielkie słowa uznania dla was za świetną robotę w tym dziale. Oby tak dalej, a nawet jeszcze lepszy dział stworzymy wspólnie wkrótce, jestem o tym przekonany.
A teraz wyjaśnię co to pojawiło się na stronie głównej forum w dniu dzisiejszym.
Nad playerem radiowym mamy dwa odtwarzacze muzyczne, z playlistami muzycznymi. Mamy Radio Maniak to powstało też Maniak TV :D
Pierwszy odtwarzacz zawiera playlistę z nowościami muzycznymi oraz utworami które aktualnie pojawiają się na naszych listach przebojów. Playlista będzie na bieżąco aktualizowana. Drugi odtwarzacz to Maniak Classic TV- czyli utwory, które pojawiają się na naszej liście Retro 20, tak że można sobie posłuchać w tygodniu utworów znanych z Retro 20.
I kolejna nowość. Na samym dole forum znajduje się 5 tabel z ligami piłkarskimi. Żeby rozruszać dział Sportowy, zaczniemy wkrótce prezentować skróty z tych lig. Oprócz skrótów w działach sportowych pojawiać będą się też inne ciekawostki, może to przyciągnie na forum nowe osoby. Napewno od połowy pazdziernika pojawią się też skróty meczów koszykarskiej ligi NBA (której jestem wiernym fanem).
Chciałbym też ożywić trochę dział Filmowy, tam też coś wkrótce będzie się działo.
Fajnie że Tadek zaczął już trochę pisać w dziale sportowym, mam nadzieję że to dopiero początek :D

Powracając jeszcze do 5 lig piłkarskich wybranych przeze mnie, to dlatego te, bo je najbardziej lubię. I postaram się na bieżąco je wrzucać (skróty ze spotkań). Jeśli kiedyś ktoś się zgłosi i będzie chętny również zajmować się jakąś ligą to wtedy powiększymy zestaw tabel ligowych. Ligi Włoska i Hiszpańska są dosyć znane w Polsce, ale ja chciałbym przybliżyć jeszcze 3 ligi, które są bardzo atrakcyjne ale mało znane w naszym kraju, czyli ligi takich krajów jak: Argentyna, Brazylia oraz Amerykańska MLS (w której występuje sporo Polaków).
Marzy mi się jeszcze kiedyś zrobić jakiegoś fajnego Typera na forum, ale to na razie melodia przyszłości.

Cross
ODPOWIEDZ