Świat Płyt - Info

Awatar użytkownika
Cross
Administrator
Posty: 3087
Rejestracja: 26 wrz 2022, 17:59
Płeć:

Re: Świat Płyt - Info

Post autor: Cross »

Niedziela wieczór, czas przedstawić bohaterów tygodnia w Świecie Płyt...
Wybór płyty sprzed lat posiadał Kuba015 i zaproponował znakomity album Timbalanda - Shock Value z 2007 roku. Mnóstwo dobrej muzyki, mnóstwo przebojów i mnóstwo wielkich gwiazd na albumie. Polecam szczerze.

Natomiast co będzie płytą Tygodnia?
Ostatnio bardzo popularny na forum jest utwór Pretty Vicious Brytyjskiej formacji The Struts, aktualny nawet numer jeden M-Top 30.
Tak się składa że 3 listopada zespól wydał swój nowy a czwarty w karierze album o tym samym tytule.
Zatem płytą tygodnia jest: The Struts - "Pretty Vicious". Zapraszam do słuchania.

Awatar użytkownika
kuba015
Posty: 1184
Rejestracja: 27 wrz 2022, 22:03
Płeć:

Re: Świat Płyt - Info

Post autor: kuba015 »

Jestem jeszcze winny - do wyboru kolejnej płyty sprzed lat nominuję Gasparda.
Gaspard
Posty: 61
Rejestracja: 07 lis 2023, 21:44
Płeć:

Re: Świat Płyt - Info

Post autor: Gaspard »

Ślicznie dziękuję kubie015 za nominację.

Poprzeczka została zawieszona naprawdę wysoko, więc, by sprostać niełatwemu zadaniu, postanowiłem wybrać jeden z moich ulubionych albumów wszechczasów, czyli... "Fallen", najbardziej legendarny i ikoniczny album Evanescence.

W tym roku obchodzi swoje 20-lecie, podobnie jak Evanescence obchodzą 20. rocznicę zyskania globalnej popularności i wkroczenia do panteonu najważniejszych zespołów metalowych XXI wieku. Ta okrągła rocznica jest doskonałą okazją do tego by przypomnieć sobie dlaczego Evanescence tak błyskawicznie stali się jednymi z największych gwiazd rocka ostatnich dekad. Nie znam osoby, która nie znałaby "Bring Me to Life", ale przecież to nie wszystko, bo z tego samego krążka pochodzą także "Going Under" i "My Immortal" - kolejne dwa wielkie przeboje zespołu. Liczę na to, że i Wam wrócenie do tego albumu (a może wysłuchanie go po raz pierwszy) sprawi tak ogromną przyjemność jak mnie

Awatar użytkownika
Cross
Administrator
Posty: 3087
Rejestracja: 26 wrz 2022, 17:59
Płeć:

Re: Świat Płyt - Info

Post autor: Cross »

Jak zawsze w niedzielę wieczorem przedstawię wam 2 płyty, które będzie można usłyszeć od jutra w Radiu Maniak.
Jeśli chodzi o album sprzed lat to w tym tygodniu wybierał Gaspard i jak wiecie jego wyborem jest słynny i znakomity album Amerykańskiej formacji Evanescence zatytułowany "Fallen". Takie hity jak "Bring Me To Life", "Going Under", "My Immortal"...kto by ich nie znał...polecam gorąco.

Natomiast jeśli chodzi o nowszą płytę, to Płytą Tygodnia będzie najnowszy album Korteza "Naucz mnie tańczyć", wydany 10 Listopada tego roku.
Z niego pochodza takie przeboje jak "Nie było to pisane nam" oraz "Ziemia niczyja". Zapraszam do słuchania :D

Gaspard
Posty: 61
Rejestracja: 07 lis 2023, 21:44
Płeć:

Re: Świat Płyt - Info

Post autor: Gaspard »

Przy podawaniu swojej propozycji zapomniałem o najważniejszym, czyli nominacji kolejnej osoby. Niniejszym uroczyście oznajmiam, że do wyboru kolejnej płyty sprzed lat nominuję... chartshowmana. Powodzenia :D
Awatar użytkownika
Cross
Administrator
Posty: 3087
Rejestracja: 26 wrz 2022, 17:59
Płeć:

Re: Świat Płyt - Info

Post autor: Cross »

Wiedziałem że wcześniej czy pózniej, a jak widać wcześniej, taka sytuacja będzie mieć miejsce. Czyli nominowany Chartshowman nie wytypował płyty na ten tydzień oraz nie nominował nikogo. Jako że muszę mieć jakąś alternatywę, to postanowiłem że w takich przypadkach poproszę jednego z was o wytypowanie płyty zastępczej. I tak zrobiłem tym razem, poprosiłem Tadka453 o płytę zastępczą. Ale po kolei.

Płytą tygodnia w nadchodzącym tygodniu będzie "Przestrzeń", wydany 8 listopada debiutancki album wokalistki Kathii. Już kilka utworów z tej płyty poznaliśmy na naszym forum. A teraz poznamy całe wydawnictwo.
Co do płyty sprzed lat, to Tadeusz tym razem zaproponował debiutancki album Amerykańskiej wokalistki P!nk zatytułowany "Can't Take Me Home". Płyta wydana w roku 2000. Zapraszam do słuchania.

Jako że do Chartshowmana pisałem, i widzę że odczytał wiadomość, ale nie chce brać udziału w zabawie bo nie odpisał, to pozwoliłem sobie o nominowanie w tym tygodniu soberTOMka, czekamy zatem na płytę oraz nominację kolejnej osoby :D

Awatar użytkownika
soberTOMek
Posty: 88
Rejestracja: 30 wrz 2022, 8:54
Płeć:

Re: Świat Płyt - Info

Post autor: soberTOMek »

Bez zbędnych ceregieli, przedstawiam państwu Fever od Kylie Minogue.



Do upuszczenia domu Wielkiego Brata nominuję...a nie to... :D :lol:

Kolejną płytę wybiera... Rafał znany jako rafalowski.
Dziękuję i do zobaczenia 🫡
Awatar użytkownika
Cross
Administrator
Posty: 3087
Rejestracja: 26 wrz 2022, 17:59
Płeć:

Re: Świat Płyt - Info

Post autor: Cross »

Od jutra znowu 2 nowe płyty do posłuchania w Radiu Maniak. Płytą Tygodnia w tym tygodniu będzie wydany 27 pazdziernika najnowszy album Jamesa Blunta zatytułowany "Who We Used to Be" zawierający takie przeboje jak "Beside You" lub "The Girl That Never Was".

Natomiast płytę sprzed lat wybierał soberTOMek, i jego wyborem jest znakomity i słynny album "Fever" Australijskiej wokalistki Kylie Minogue, wydany w 2001 roku i zawierający wiele gorących hitów z "Can't Get You Out of My Head' na czele. Zapraszam zatem do słuchania.

Ps. W okresie świątecznym nie będzie w Radiu Płyt, do Świata Płyt powrócimy już w Nowym 2024 roku :D
W międzyczasie czekamy na typ Rafała bo on został nominowany przez Tomka.

Awatar użytkownika
Cross
Administrator
Posty: 3087
Rejestracja: 26 wrz 2022, 17:59
Płeć:

Re: Świat Płyt - Info

Post autor: Cross »

INFO

Zabawa z Płytą Sprzed lat zostaje na razie wstrzymana. Niestety, muszę wstrzymać tę naszą zabawę z płytami starszymi, bo po raz kolejny osoby nominowane nie chcą zaprezentować swojego wyboru, dlatego ciężko jest prowadzić taką zabawę jak nie wiem co ma być grane, a ja muszę przecież taką płytę zdobyć i wgrać na serwer, zatem muszę mieć to wszystko odpowiednio wcześniej. Ale tak to jest, nie wszystko na forum się przyjmie.Dlatego wstrzymujemy płytę sprzed lat.

Natomiast Płyta Tygodnia powróci od najbliższego poniedziałku tj. 8 stycznia, poczatek roku to nie ma za wiele w czym wybierać, ale myślę że do poniedziałku coś się wymysli. :D
Awatar użytkownika
Cross
Administrator
Posty: 3087
Rejestracja: 26 wrz 2022, 17:59
Płeć:

Re: Świat Płyt - Info

Post autor: Cross »

Tak jak obiecałem, od początku roku wracamy z płytą tygodnia. Zanim nowości się pojawią, a to już wkrótce, między innymi premiera nowego albumu Green Day, to płyta z ubiegłego 2023 roku. Amerykańska formacja Moon Taxi ze swoim nowym albumem "Set Yourself Free". Zapraszam do słuchania. Codziennie od 10:00 rano, oraz poniedziałek i środa od 19:00.

ODPOWIEDZ