Wstęp - Start

Moderator: Cross

Awatar użytkownika
Cross
Administrator
Posty: 2916
Rejestracja: 26 wrz 2022, 17:59
Płeć:

Wstęp - Start

Post autor: Cross »

Witajcie.

Postanowiliśmy powołać do życia nowy forumowy twór - Rockową 15 :D
Długo nad nią się zastanawiałem i postanowiłem skonsultować się z Kubą015 w tej sprawie. On był na tak to potem zaprosiłem do zabawy kolejne osoby, które lubią muzykę rockową, i tak na dzisiejszy stan mamy już 4 osoby gotowe brać udział w naszej nowej zabawie.

Co to jest Rockowa 15...
Jest to lista przebojów składająca się z 15 kawałków, na której będzie muzyka rockowa.
Lista będzie pojawiać się codziennie od poniedziałku do piątku, bez weekendów i myślę że bez wielkich świąt...tylko w dni powszednie.

Ale najlepsze jest to że forma tej listy jest zupełnie nowa, nie będzie głosowania na nią, tylko każdy z uczestników tej zabawy będzie przez tydzień ją prowadził. I tak co tydzień pojawiał sie będzie nowy prowadzący, który przejmie liste na tydzień. I tak w kólko.

Zasady:

Lista składa się z 15 rockowych utworów.
Do listy codziennie pojawiają się 3 propozycje.
Proponuję w każdym tygodniu wprowadzić max 3 nowości, np. nowości w poniedz., środę, piątek - a wtorki i czwartki bez nowości.
Wtedy jak sa nowości w zestawie to lista pojawiała by sie w radiu od 18:00 (czyli pon, środę i piątek).
Przypominam że to zabawa, to nie wolno się obrażać jak ktoś wyrzuci utwór, który lubi inny użytkownik (ma takie prawo jak będzie miał swój tydzień prowadzenia listy, wtedy może proponować swoje propozycje i wyrzucić utwory jakie chce).

Ciekaw jestem czy wspólnie utrzymamy jakieś utwory ponad 100 notowań...

Jeśli macie jakieś sugestie to możemy je tutaj przedyskutować.
Na razie potwierdzili swój udział w zabawie: Cross, Kuba015, Wojzakop19, Karol96.

Jeśli są jeszcze inne osoby chętne do udziału to zapraszam...
Awatar użytkownika
Cross
Administrator
Posty: 2916
Rejestracja: 26 wrz 2022, 17:59
Płeć:

Re: Wstęp - Start

Post autor: Cross »

Aha i jeszcze jedno. To jest lista z nowymi piosenkami, to myslę że tak rok do tyłu można by zgłaszać piosenki.
Awatar użytkownika
Cross
Administrator
Posty: 2916
Rejestracja: 26 wrz 2022, 17:59
Płeć:

Re: Wstęp - Start

Post autor: Cross »

Widzę że nie ma póki co pytań, to chyba wszystko jasne co do zasad.
Myślę że Rockowa 15 mogła by wystartować w przyszły poniedziałek.
Proszę zatem aby wszystkie osoby, które wyraziły chęć udziału w układaniu listy zgłosiły na początek po 4 utwory, które będą mogły znalezć się już w 1 notowaniu listy w poniedziałek 4 marca 2024 roku. :D
Awatar użytkownika
Karol96
Posty: 1420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 17:04
Płeć:

Re: Wstęp - Start

Post autor: Karol96 »

Feeder - Lost in The Wilderness
Till Lindemann - Entre Dos Tieras
DI-RECT - My Blood
Echa - Szkło
Awatar użytkownika
wojzakop19
Posty: 896
Rejestracja: 28 wrz 2022, 18:13
Lokalizacja: Opole
Płeć:

Re: Wstęp - Start

Post autor: wojzakop19 »

Beartooth - I Was Alive
Soundscape - The Diary
Lines of Loyalty - Hurts to Be Human
Cage The Elephant - Neon Pill
Awatar użytkownika
kuba015
Posty: 1120
Rejestracja: 27 wrz 2022, 22:03
Płeć:

Re: Wstęp - Start

Post autor: kuba015 »

Exit Eden - Femme Fatale
Sophie Lloyd ft. Lzzy Hale - Imposter Syndrome
Smash Into Pieces - Trigger
Disturbed ft. Ann Wilson - Don't Tell Me
Awatar użytkownika
tadek453
Aktywny użytkownik
Posty: 383
Rejestracja: 18 lut 2023, 21:02
Lokalizacja: Ruda Śląska
Płeć:

Re: Wstęp - Start

Post autor: tadek453 »

Green Day - The American Dream Is Killing Me
Pearl Jam - Dark Matter
Maciek Balcar - Serce Planety
Kula Shaker - Waves
Awatar użytkownika
Cross
Administrator
Posty: 2916
Rejestracja: 26 wrz 2022, 17:59
Płeć:

Re: Wstęp - Start

Post autor: Cross »

Fajnie, utworki spłynęły. Nie odzywałem się wcześniej bo jakieś choróbsko mnie dopadło ostatnio, i przez 3 dni ledwo zipiałem.
A więc tak, do zabawy dołączył także Tadek, co mnie bardzo cieszy, czyli będziemy listę prowadzić w pięciu, to tak raz na miesiąc. Spoko, zatem bez wielkich obciążeń.
Jeszcze chciałem zagadnąć jeśli chodzi o utwory, myślę że nie będziemy rozgraniczać wszystkiego. Do listy będą podchodzić wszelakie utwory gitarowe, czy to ballady czy mocniejsze grzałki, czy nawet delikatnie mocniejsze pop-rockowe utwory. Każdy ma wybór, każdy ma wolną rękę. Coś jak gra Eska Rock, Antyradio. Nie muszą to być same super mocne kawałki. Mam nadzieję że wszystkim to pasuje, każdy ma wolną rękę w doborze nagrań.
Mam nadzieję że razem stworzymy kolejny, udany produkt na naszym forum. :D

Co do kolejności prowadzenia listy to zaczniemy alfabetycznie z dwoma wyjątkami: Kubę umieściłem przed Karolem, to za zasługi, za pomoc w prowadzeniu radia i forum :D (Karol napewno nie będzie miał nic przeciw) , oraz Tadek prosił aby umieścić go na końcu aby dobrze poznał zasady listy.
Kolejność: Cross, Kuba015, Karol96, Wojzakop19, Tadek453.

Startujemy w poniedziałek, z utworów nadesłanych przez was wybiorę 15, zatem tylko jeden odrzucę i zgłoszę swoje 3 propozycje i ułożę pierwsze notowanie. W radiu lista pojawi się w przyszłym tygodniu 3 razy, w poniedziałek, środę i piątek od 18:00.
Następnie na razie potem możemy zrobić tak, że lista będzie tylko w piątki (czyli piątkowe notowanie) od 18:00, bo wiem że może być problem żeby osoba prowadząca zdążyła ułożyć notowanie, przesłać go do mnie w miarę szybko tak żebym zdążył jeszcze wszystko ułożyć na serwerze. Ale to jeszcze do obgadania.

Zatem startujemy w poniedziałek, mam nadzieję że fajnie się będziemy bawić, mam nadzieję że wylansujemy wiele hitów na Rockowej 15 :P .
Awatar użytkownika
Karol96
Posty: 1420
Rejestracja: 28 wrz 2022, 17:04
Płeć:

Re: Wstęp - Start

Post autor: Karol96 »

Co ty, ja nie mam nic przeciwko co do kolejności osób.
Natomiast jeżeli chodzi o mój styl układania lub prowadzenia listy, to będzie u mnie hybryda wypielęgnowanej POPListy RMF FM z wypielęgnowanym Turbo Topem w Antyradiu, czyli raz będzie dynamicznie, a raz leciutko :) ;)
Awatar użytkownika
Cross
Administrator
Posty: 2916
Rejestracja: 26 wrz 2022, 17:59
Płeć:

Re: Wstęp - Start

Post autor: Cross »

Wszystko przygotowane na wielką inaugurację Rockowej 15, dzisiaj od 17:55 zapraszamy do Radia Maniak na historyczne, pierwsze notowanie :D
ODPOWIEDZ